Stołówka wrzesień 2022 Drukuj Zapisz

OPŁATY   ZA OBIADY  W  STOŁÓWCE  SZKOLNEJ

PAŹDZIERNIK -  2022 r.

Punkt przedszkolny i klasa „O”:      21 x 11,00 zł = 231,00

Klasa I:                                                19  x 5,00 zł = 95,00 zł

Klasa II - VIII:                                       19 x 6,00 zł = 114,00 zł

Pracownicy:                                           19 x 9,50 zł = 180,50 zł

Opłat prosimy dokonywać do  10-go dnia miesiąca.

Jadłospis Żywieniowy

Od  17.10.2022r. do 28.10.2022r.

Dni

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

17.10.2022r

Bułka pszenna,  masło, pasztet drobiowy, pomidor.  Herbata.

(gluten, laktoza)

Żurek z kiełbasą i jajkiem  ze śmietaną z majerankiem.(seler, gorczyca, laktoza,)

Makaron z serem białym i słoniną.(gluten, jaja, laktoza)  Kiwi.                                                                                    Kompot z jabłek.

Mus owocowy z kaszą manną.

18.10.2022r

Płatki kukurydziane z mlekiem. Bułka , masło, dżem truskawkowy. (gluten,  laktoza )

Zupa z czerwoną soczewicą z majerankiem. (gluten, seler)                                                            Pieczywo jasne i razowe. ( gluten)                                    Ziemniaki, kotlet schabowy panierowany.(gluten, jaja )                    Pomidor z cebulką.   (laktoza)                                       Kompot   z jabłek.

Banan.

19.10.2022r

Bułka,  masło, wędlina, ogórek zielony. Herbata.  ( gluten, laktoza)

Zupa ogórkowa ze śmietaną z natką pietruszki.(seler, gorczyca, laktoza )                                                          Pieczywo jasne i razowe.(gluten)                               Ziemniaki, ryba smażona panierowana.(jaja, gluten, ryba) Surówka z kapusty kiszonej z olejem.                                   Kompot ze śliwek.

Jogurt owocowy. (laktoza)

20.10.2022r

Bułka , masło,  twarożek z sera białego z rzodkiewką. Kakao z mlekiem .(gluten, laktoza)

Rosół z makaronem z natką pietruszki.(seler, gorczyca, gluten )                                                                                                                                Ziemniaki,  udko pieczone.(gorczyca)                                                                             Surówka z kapusty pekińskiej z papryką z olejem.                                                           Kompot ze śliwek.

Paluszki z sezamem.

(gluten)

21.10.2022r

Bułka , masło, jajecznica ze szczypiorkiem.            (gluten, laktoza, jaja)

Herbata malinowa.

Zupa burakowa ze śmietaną z majerankiem.(seler, gorczyca, laktoza )                                                          Pieczywo jasne i razowe.(gluten)                                        Pierogi ruskie  ze słoniną.(gluten, laktoza, jaja) .            Surówka z marchwi z czosnkiem i słonecznikiem  ze śmietaną .(gorczyca , laktoza) .  Śliwka.                                                                       Kompot z jabłek.

Baton zbożowy. (gluten)

24.10.2022r

Bułka, masło , wędlina drobiowa, papryka.  Herbata malinowa. (gluten, laktoza, )

Zupa  z zielonym groszkiem ze śmietaną z natką pietruszki.(seler, gorczyca, laktoza)                                                                          Pieczywo jasne i razowe.(gluten)                                          Ryż z dżemem i śmietaną.(laktoza, gluten)  Banan.                                                                             Kompot z jabłek.

Drożdżówka z jabłkiem. (gluten, jaja)

25.10.2022r

Bułka, masło ,kółeczka zbożowe z miodem z mlekiem. ( gluten, laktoza)    Cząstki jabłka.

Zupa zacierkowa z majerankiem.(seler, gorczyca, gluten, )                                            Pieczywo jasne i razowe.(gluten)                                           Kasza bulgur,  potrawka z kurczaka  ze śmietaną.(gluten, laktoza)                                                                             Surówka z ogórka kiszonego z olejem.                                  Kompot ze śliwek.

Mus owocowy.

26.10.2022r

Bułka, masło,  pasta jajeczna,  pomidor.(gluten, laktoza jaja)                              Herbata.

Zupa z porów ze śmietaną z natką pietruszki.(seler, gorczyca, laktoza )                                                                                                  Fasolka po bretońsku z kiełbasą z majerankiem.(gorczyca, gluten)  Gruszka.                                                            Pieczywo jasne i razowe.                                                Kompot ze śliwek.

Herbatniki szkolne.. (gluten)