Aktualności Drukuj Zapisz

Laboratorium Przyszłości w naszej szkole

Logo Laboratoria Przyszłości
30
września
2022

Laboratorium Przyszłości w Szkole Przyszłości staje się faktem 
 Co zrobić, gdy posiadamy kreatywny pomysł zrobienia pamiątek dla klas kończących naszą szkołę? Powiedzmy breloczki z Orłem Białym, ale takiego wydruku nie możemy znaleźć w sieci,  Zapraszam do naszego szkolnego Laboratorium Przyszłości, gdzie można rozsiąść się wygodnie w fotelu i obserwować, jak uczniowie z przyjemnością zajmują się Państwa problemem.
   W szkole w Samoklęskach na zajęciach rozwijających zainteresowania uczniowie zapoznali się z podstawami obsługi drukarki 3D. Za nami pierwsze wydruki i plany na wykonanie pamiątkowych wydruków dla uczniów klasy VIII.
drukarka 3d
 
Autor: Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Samoklęski
Powrót
Dziennik
Ikona
STATUT
IKONA DOKUMENT
DANE KONTAKTOWE
IKONA LOKALIZACJA
Kalendarz roku
IKONA KALENDARZ